KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8112077

nr 811 2077

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Blandteknik , Lars Lerin (f. 1954), akvarell på etsning, Matta Iran, signerad. 1/5, 2004, motivets mått: 22, 5 x 39, 5

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

måndag 25 februari 2013
kl 18:02:01

  • Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin