KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11687432

nr 1168 7432

Blandteknik

Musköt, akvarell och tusch, signerad, 40x113 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 12 mars 2018
kl 20:02:20