FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 6673534
nr 667 3534
ARMCHAIR
Carl Malmsten, wear, damages.
Carl Malmsten
Condition: slitage, skador
300
SEK 450
Monday November 15 2010
at 21:27:32
400 kr
350 kr