KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191133
nr 1219 1133
Carmen Lindahl
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, Svarta vinbär, signerad. Olja på duk, 23x29 cm
Carmen Lindahl, svensk konstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:57:46
25/11 11:29:06