KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4718307
nr 471 8307
Ã…landskap med figurer 1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 30x55
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juni 2007
kl 16:53:24
100 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
550 kr