KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746188

nr 1374 6188

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Blandteknik, Relief. Signerad, daterad 1971,50x100 cm

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:42:48

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko