KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156288
nr 1415 6288
Sven Ludvig. Signerad, daterad 1929, blomsterstilleben. Olja på duk, 54x64, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:55:07
500 kr
600 kr