KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819214

nr 1481 9214

Carlos Klanke, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:10:57