KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714510

nr 1371 4510

Furse. Signerad, år 1976, pråmar. Olja på duk, 31x41cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:48:31