KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516359
nr 1651 6359
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, Motiv från Lidingö. Signerad. Olja på pannå. Bildmått: 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 56x71 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:21:38
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg