MÖBLER / Skåp & hyllor / HängskÃ¥p 3807095

nr 380 7095

Hängskåp

1800-tal, längd: 50, djup: 29, höjd: 62, (skador)

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 3 oktober 2005