KONST / Litografier / Färglitografi 11007049
nr 1100 7049
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), 178/250, signerad, motivet: 25x20
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:07:22
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg