KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16066432

nr 1606 6432

Blandteknik

Ylva Skarp. Signerad, daterad 2014. Blandteknik, bildmått: 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

måndag 18 mars 2024
kl 20:30:51