MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 7096301

nr 709 6301

Karmstolar

1 par, ek, tidigt 1900-tal, lädersitsar

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

måndag 15 augusti 2011
kl 17:37:42