KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14177610

nr 1417 7610

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Färgkrita, Landskap med hus, monogramsignerad AA, 31x45, yttermått inklusive ram: 38x52 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:45:27

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg