KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417219

nr 1641 7219

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, interiör, ej signerad, uppfodrad på duk, 39x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm

måndag 9 september 2024
kl 20:09:00