KONST / Litografier / Färgetsningar 10605476

nr 1060 5476

Färgetsningar

2 st, Frankrike, Barn, 33x24

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 oktober 2016
kl 19:38:57

3/10 19:21:44 1      Vinnande bud

All världens barn (Lisa Larson)