KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088049

nr 1208 8049

Dan Martin

(1910-1999), Sverige

Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), "Mot kvällen", signerad. Olja på duk, 37x45

Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

600 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:08:29

Dan Martin

Läs mer om Dan Martin