KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10616131
nr 1061 6131
1800-tal, Landskap med figurer, signerad, 74x127
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:20:06
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)