KONST / Litografier / Färglitografi 9445261
nr 944 5261
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Östermalmshallen, EA-upplaga, signerad, motivet: 37x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:19:51
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö