KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948251

nr 1294 8251

Kjell Åström

(f. 1940), Sverige

Oljemålning, "Gammal man!". Signerad, daterad -75. Olja på duk, 52x65 cm

Kjell Åström, svensk bildkonstnär född 1940 i Ljusdal.

Utrop:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:09:41

Kjell Åström

Läs mer om Kjell Ã…ström