FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13546121
nr 1354 6121
ARMCHAIR
bentwood, Sadelgjord, wear, damages.
Böjträ, Sadelgjord
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday October 19 2020
at 18:17:34
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)