GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Praktpokal 10287582
nr 1028 7582
Praktpokal
+ vaser, 3 delar, höjd: 42-65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 mars 2016
kl 19:03:21
100 kr
150 kr