KONST / Litografier / Färglitografi 16657274

nr 1665 7274

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Kvinna och moln. Signerad, numrerad 6/150. Färglitografi, bildmått: 37x49 cm. Yttermått inklusive ram: 31x46

Utrop:

500 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:35:22

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson