KONST / Litografier / Färgserigrafi 13326513
nr 1332 6513
Howard Kanowitz
(f. 1929), USA
Färgserigrafi, Komposition med konserv. Signerad, numrerad 25/100. Bladets mått: 69x90 cm, oramat löst blad
Howard Kanowitz, amerikansk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:32:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr