KONST / Litografier / Litografier 10717153
nr 1071 7153
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Litografier, 2 st. Bruno Karlsson (f. 1927), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 35x50, en saknar glas
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:03:17
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson