KONST / Litografier / Litografier 8023105
nr 802 3105
Litografier
6 st, signerade Pauli, Stockholmsmotiv,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:43:11
200 kr
150 kr
250 kr