KONST / Litografier / Färglitografi 12872482
nr 1287 2482
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 335/360, ca 45x37 cm, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:32:20
9/11 19:32:28
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö