KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9421848

nr 942 1848

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, 87x21

Utrop:

1.500 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:05:25

26/4 19:24:12 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 apr

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt