KONST / Litografier / Litografi 14719169
nr 1471 9169
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), hus. Bildmått: 34x44cm, yttermått inklusive ram: 55x63cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:01:49
30/5 00:18:31
Lis Husberg (f. 1920)