KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443326
nr 1544 3326
Oidentifierad konstnär. Marin. Ej signerad. Olja på pannå, 16,5x21 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:54:12
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr