KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767025

nr 1376 7025

Kjell Nilsson

(f. 1953), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Österlen". Signerad, numrerad 35/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm

Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:11:28

31/1 16:40:11 1      Vinnande bud

Kjell Nilsson

Läs mer om Kjell Nilsson