KONST / Litografier / Färglitografi 13668429
nr 1366 8429
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 56/190. Bladets mått: 56x64cm, oramat löst blad
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:40:58
100 kr
200 kr