KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6082617
*
nr 608 2617
Oljemålning
signerad a tergo, 1800-tal, marin, 11x16
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 november 2009
kl 18:21:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 11:59:07
1
100 kr
31/10 20:11:50
2
200 kr
2/11 17:57:36
3
200 kr
2/11 17:57:58
3
250 kr
2/11 18:02:19
2
300 kr
2/11 18:03:49
3
400 kr
2/11 18:06:28
2
400 kr
2/11 18:10:50
2
450 kr
2/11 18:11:21
3
500 kr
2/11 18:16:07
2
550 kr
2/11 18:16:49
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
nr 608 2617
Oljemålning
signerad a tergo, 1800-tal, marin, 11x16
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 november 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/10 11:59:07 | 1 | 100 kr |
| 31/10 20:11:50 | 2 | 200 kr |
| 2/11 17:57:36 | 3 | 200 kr |
| 2/11 17:57:58 | 3 | 250 kr |
| 2/11 18:02:19 | 2 | 300 kr |
| 2/11 18:03:49 | 3 | 400 kr |
| 2/11 18:06:28 | 2 | 400 kr |
| 2/11 18:10:50 | 2 | 450 kr |
| 2/11 18:11:21 | 3 | 500 kr |
| 2/11 18:16:07 | 2 | 550 kr |
| 2/11 18:16:49 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv olja oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42



