KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 11554476

nr 1155 4476

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Krita, Förlaga till litografin John Andersson, Långviksnäs, Möja. 19x29

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 januari 2018
kl 19:44:49

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson