KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757411
nr 1275 7411
Mänd Roman Kustavi, "Tulvaveed". Signerad, daterad 1980. Olja på pappannå, ca 47x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:14:09
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)