KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509354
nr 1250 9354
Gunnar Berg, Signerad. Olja på pannå, 32x40
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:15:18
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr