KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15463021
nr 1546 3021
Akvareller
4 st, Kina. Signerade. Akvarell, bildmått: 56x21 cm, yttermått inklusive ram: 68x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:36:06
150 kr