KONST / Litografier / Färglitografi 11401098
nr 1140 1098
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), 66/125, signerad, motivet: 59x47
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:00:22
25/10 11:36:30
1.000 kr
30/10 18:46:51
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann