GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vaser 10548348
nr 1054 8348
Vaser
Ett par, 1960-tal, vit / orange, höjd: 60-62
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:59:09
100 kr
150 kr