KONST / Litografier / Färglitografi 12043550
nr 1204 3550
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/360. Motivet: 60x78 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:03:34
14/9 14:32:26
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö