KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327231
nr 1632 7231
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Paviljong Norr Mälarstrand. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:06:42
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm