KONST / Litografier / Grafiskt blad 13316001

nr 1331 6001

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 39/50. Oramat löst blad. Motivet: 60x44 cm

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

måndag 1 juni 2020
kl 18:23:02

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt