KONST / Litografier / Litografi 8089071
nr 808 9071
Litografi
oidentifierad konstnär, "Lammet", 2/310, signerad, 20x23
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2013
kl 18:01:42
200 kr
200 kr
250 kr