KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558365

nr 1655 8365

Nils Frick. Signerad, abstrakt. Olja på pannå, bildmått: 59x43 cm, yttermått inklusive ram: 75x64 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 4 november 2024
kl 18:21:19