MÖBLER / Bord / Damskrivbord 5395317

nr 539 5317

Damskrivbord

Tidigt 1800-tal, längd: 103, djup: 58, höjd: 75 (slitage)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 september 2008

1/9 14:04:05 1      ledande budet*