KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122036

nr 1412 2036

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Rivstart Motorcross", Monogramsignerad. Olja på pannå, 55x45,58x49, yttermått inklusive ram: 60x51 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:38:38

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg