KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13546592
nr 1354 6592
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Carborundumetsning, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), 1986, bladets mått: 107x78 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:25:31