KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12555118

nr 1255 5118

Blandteknik

Signerad Buchbinder, komposition. Mixed media på papper, 58x31

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:36:43