ÖVRIGT / Diverse / Serveringskärl 4482026

nr 448 2026

Serveringskärl

Jens Qvistgaard Dansk Designs 1950-tal, två röda emaljerade serveringskärl, längd 36 cm, märkta under, slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01

8/1 17:13:50 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jan

50-tal

"Terma" och "Spisa Ribb" (1955

Läs mer om 50-tal